kdo jsme?

0

Obcí a škol, se kterými aktuálně
dlouhodobě spolupracujeme

0

Unikátní webová aplikace pro rozvoj talentu a nadání Regio advisor

0

Účastníků dlouhodobých
rozvojových kurzů

0

Let od založení

0

Profesní sítě

0

Spolupracovníků

0

Zpracovaných rozvojových
strategických dokumentů

0

Veřejných projednání s občany

0

Uskutečněných dotazníkových
šetření

ROZVÍJÍME REGIONY, ORGANIZACE A JEDNOTLIVCE!
Slider

VIZE regio 2030

Jsme výraznou  výzkumnou a rozvojovou organizací na poli výzkumu a služeb  v oblastech sociologie, ekonomie, nadání a nástrojů efektivního řízení organizací.

MISE SPOLEČNOSTI

Výzkumné a rozvojové centrum, z. ú. podporuje svým portfoliem služeb rozvoj regionů, veřejných organizací a jednotlivců s cílem vytváření profesionality, kreativity a efektivity poskytovaných služeb. U jednotlivců a týmů se zaměřujeme na rozvoj podnikavosti, talentu a kreativity. Pomáháme zejména obcím, školám a dalším veřejným institucím. V organizacích budujeme dlouhodobá partnerství a vzájemnou spolupráci.

SLOVO ŘEDITELKY

Profesionalita je základem dalšího rozvoje naší společnosti. Naší činností podporujeme v organizacích  rozvoj manažerských nástrojů jako je strategické a projektové řízení. V naší druhé divizi se zaměřujeme na rozvoj potenciálu a nadání, při našem vzdělávání inspirujeme učitele při práci s nadanými žáky. Žákům přinášíme unikátní nástroj pro odhalení vlastního potenciálu. Naše práce je zábavná, inspirující a rozvojová, pokud  chcete růst s námi, dejte nám vědět. Při naší práci věříme, že kde je vůle, tam je i cesta. ????

Ing. Renáta Václavková, Ph.D.

Dívej se, co je skutečně před tebou. Ne to, co jsi se naučil, že tam je.

Stephen C. Paul